Akcija!

Plaukų džiovintuvas Dreame Hair Glory

Price:

Original price was: 139.00 €.Current price is: 111.00 €.

Modelis: AHD6A-WH

Aprašymas

70m/s oro tekmė
300,000,000
Neigiamų jonų/cm³
Pažangi NTC temperatūros kontrolė
Kompaktiškas 345g dizainas

Leiskite “Hair Glory” pasirūpinti Jūsų plaukais

Galinga oro srovė, pažangi neigiamų jonų technologija, lengvas dizainas ir tikslus temperatūros valdymas – „Hair Glory“ užtikrina greitą, paprastą ir patogų plaukų džiovinimą. Prabangus dizainas ir intuityvūs LED indikatoriai suteikia prabangią išvaizdą, kuri yra tokia pat puiki, kokius plaukus padeda sukurti „Hair Glory“, o kompaktiškas dizainas užtikrina lengvą transportavimą kuris neužima vietos. Rūpinkitės savo plaukais ir leiskite jų grožiui sužibėti.

Galingas ir efektyvus džiovinimas

 

Plaukų džiovinimas – greitai ir be vargo! Galingas oro srautas. 110 000 aps./min. variklis sukuria 70 m/s oro greitį ir 55 m³/h oro tūrį, užtikrindamas efektyvų džiovinimą, kuris pasiekia šaknis ir pašalina drėgmę nuo galvos odos. Plaukai, kurių ilgis iki pečių, išdžius vos per 2 minutes*.

*2 minutės: Remiantis testais kontroliuojamoje aplinkoje. Faktinis laikas gali skirtis priklausomai nuo aplinkos sąlygų, plaukų tekstūros, storio ir ilgio.

Lengvas patogiam naudojimui

Itin lengvas, vos 345 g, su kompaktišku 82 mm pagrindiniu cilindru – plaukų džiovinimas bus malonus ir nevarginantis. Pagamintas iš lengvų medžiagų, pasižymi efektyviu dizainu, sumažinančiu nuovargį naudojant, ir išlieka nepastebimas nešant ar laikant.

Rūpinkitės savo plaukais.

300 milijonų anijonų/cm³ padeda neutralizuoti statinį elektros krūvį ir išlyginti plaukus. Visas neigiamas išlydis padidina anijonų koncentraciją 30 kartų* palyginti su ankstesniu modeliu. Šie neigiami jonai padeda uždaryti plauko kutikulę, sulaikyti drėgmę ir praturtinti jūsų plaukus.

*Pagal atliktus tyrimus Dreame Labaratorijoje

Išmaniosios technologijos nepriekaištingam rezultatui

NTC termistorius ir modernus mikroprocesorius veikia kartu – temperatūra tikrinama 100 kartų per sekundę*, užtikrinant tolygų įkaitimą, kuris efektyviai mažina plaukų galiukų skilinėjimą, pažeidimus ir spalvos blukimą.

Valdykite džiovinimo procesą

Lengvai išdžiovinkite plaukus taip, kaip norite – 4 temperatūros ir 2 oro srauto greičio nustatymai. Karštomis vasaros dienomis pereikite prie vėsios oro srovės, išlaikykite nuolatinę 57 °C temperatūrą šiltam džiovinimui, pasirinkite aukštą temperatūrą greitam džiovinimui arba karšto/šalto oro variacijas šukuosenos formavimui bei puriems plaukams.

Galingas, bet mažiau triukšmingas džiovinimas

Galingas bešepetėlis variklis su optimizuota vertikalia konstrukcija užtikrina stiprų oro srautą, skleisdamas mažiau nei 58 dB triukšmą. Džiovinkite plaukus ir girdėkite kas vyksta aplinkui ir mėgaukitės malonesniu plaukų džiovinimu.

Dviguba rankenos izoliacija

Dvisluoksnė plastiko izoliacija rankenoje sumažina motoro keliamą triukšmą.

Optimizuota oro srovės sistema

Optimizuota įleidimo anga, tinklelis, deflektorius ir išleidimo anga užtikrina sklandų ir tylų veikimą.

Pažangus motoro dizainas

Unikali variklio sparnuotė padidina atiduodamą oro srautą atliekant vos vieną apsisukimą.

Pakuotės turinys

  1. Siaurinantis/lyginantis antgalis x 1

  2. Plaukų džiovintuvas x 1

  3. Pakuotės dėžutė

  4. Naudotojo vadovas x 1

Specifikacija

Hair Glory

 
Įtampa ir dažnis220-240V~50/60Hz
Oro srauto greitis70 m/s
Veikimo rėžimaiKeturios temperatūros, du greičiai
Motoras110 000 aps./min. didelės spartos variklis
AntgalisLyginantis/tiesinantis antgalis
Triukšmas<58 dB
Valdymo indikacijaTemperatūros režimo piktogramų indikatoriai galiniame dangtelyje