Dreame L10S ultra su plovimo funkcija ir automatinio išsivalymo stotele

Price:

719.00 

Kategorija:

Aprašymas

„L10s Ultra“ sujungia pažangiausias robotų valymo technologijas, tokias kaip automatinis ištuštinimas ir automatinis šluosčių valymas, kad užtikrintų išskirtinę, be rūpesčių valymo patirtį.

Automatinis ištuštinimas
Šluostės savaiminis valymas
DI + 3D navigacija
5300 Pa siurbimo galia
Šluostės pakėlimas

Nustatykite iš pamirškite

Automatizuokite kasdienį valymą ir grįžkite į ką tik išvalytus namus, kurie kvepia. Liaukitės gaišę tiek daug laiko valydami ir pradėkite mėgautis savo namais.

Automatinis dulkių surinkimas, šluosčių valymas ir džiovinimas, vandens papildymas, valymo priemonės įpylimas, greitas žemėlapių sudarymas ir maršruto planavimas susijungia, kad visiškai automatizuotas namų valymas taptų realybe.

Efektyvus, sumanus valymas, tarsi darytumėte tai patys.

Dirbtinio intelekto (AI) navigacija užtikrina, kad visi jūsų namai būtų valomi efektyviai, nepraleidžiant neišvalytų vietų, nepasimetant ir neužstringant.

Pristatome AI

Pristatome AI

Pažangioji “AI Action” sistema naudoja RGB kamerą ir 3D struktūrinę šviesą, kad greitai išmoktų pažinti jūsų namų aplinką, pritaikytų valymo strategijas ir automatiškai generuotų valymo kelius atsižvelgdama į kliūčių tipą, grindų dangą ir patalpą. Pradėkite valyti greičiau naudodamiesi spartaus žemėlapių sudarymo funkcija, kuri sukuria 3D jūsų namų žemėlapį.

Stipri siurbimo galia

Automatinis prisitaikymas

Giluminis valymas

Plaukai, nešvarumai, dulkės ir kitos šiukšlės neturi kur pasislėpti – pažangi technologija ir išradingas šepetėlio dizainas sujudina net smulkiausias daleles ir lengvai išpainioja ilgus plaukus.

Galingas

5,300Pa

5,300Pa

Siurbimo galia, automatinis kilimų aptikimas, jos padidinimas ir tvirtas guminis šepetys kartu užtikrina, kad buitinės šiukšlės būtų surinktos nuo kilimėlių, ištrauktos iš kilimų ir pašalintos nuo kietų grindų.

Automatinis išsivalymas savarankiškam valymui

Automatinis išsivalymas savarankiškam valymui

Automatinio išsivalymo sistema naudoja mūsų išskirtinę „DualBoost 2.0“ sistemą, kuri pučia orą į roboto dulkių dėžę ir išsiurbia dulkes į 3L talpos maišelį: greitas ištuštinimas, minimalus triukšmas ir praktiškai jokio užsikimšimo.

Automatinis išsivalymas leidžia mėgautis iki 60 dienų* automatinio valymo be jokio rankų darbo. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai išmesti dulkių maišelį.

*60 dienų: apskaičiuota remiantis aplinkos bandymų „Dreame“ laboratorijoje rezultatais. Faktinis rezultatas gali skirtis priklausomai nuo realios aplinkos ir naudojimo sąlygų.

Priverčia Jūsų grindis blizgėti

Išvalo nešvarumus ir purvą visoje namų erdvėje – didelis 2,5 l vandens bakas užtikrina net iki 200 m² (2152 kv. pėdų) plotą, palikdamas jūsų medines, plytelines, vinilines ar kitas kietas grindis ypač švarias.

Dvi valymo šluostės sukasi 180 aps./min. greičiu, kad kruopščiai iššveistų grindis. Automatiniu vandens ir valymo priemonės papildymu į robotą įpilamas tinkamas valymo priemonės ir vandens santykis, kad grindys visoje namų erdvėje spindėtų.

Valymo šluostės automatiškai išsiplauna ir išsidžiovina

Valymo šluostės automatiškai išsiplauna ir išsidžiovina

Automatinis šluosčių plovimas užtikrina, kad nešvarumai būtų išties išvalyti.

L10s Ultra pakelia šluostes grįždamas į įkrovimo stotelę, kad jūsų grindys išliktų nepriekaištingos švaros.

Automatinis šluosčių valymas panardina šluostes į vandenį ir dideliu greičiu suka jas ant grioveliais padengtos nuimamos bazinės plokštės, kad pašalintų nešvarumus.

Baigus darbą, šluostės išdžiovinamos karštu oru vos per 2 valandas*, kad būtų išvengta nemalonaus kvapo, pelėsio ir bakterijų augimo.

*2 valandos: Faktinis džiovinimo laikas gali skirtis priklausomai nuo šluosčių drėgnumo lygio.

Pakuotės turinys

Robotas x1

Stotelė x1

Valymo šepetys

Šoninis šepetys x1

Valymo šluostės laikiklis x2

Valymo šluostės x2

Dulkių maišelis (papildomas) x1

Vartotojo instrukcija x1

Maitinimo laidas x1

Universali valymo priemonė x1

Specifikacija

 

Robotas

 

Matmenys

350 x 350 x 97 mm

Svoris

3,7 kg

Baterijos talpa

5 200 mAh

Dulkių rezervuaro talpa

350 ml

Vandens rezervuaro talpa

80 ml

Maks. siurbimas

5300Pa

Mažiausias triukšmas

59dB(A)*

Stotelė

 

Matmenys

423 × 340 × 568 mm

Svoris

8,9 kg

Dulkių maišelio talpa

3L

Švaraus vandens rezervuaras

2.5L

Nešvaraus vandens rezervuaras

2.4L

Slenksčio peržengimas

2 cm

Maksimali veikimo trukmė*

210 min. (siurbimas tik tyliuoju režimu)
160 min (dulkių siurbimas ir plovimas tyliuoju režimu)